سس تاهینی

دستور تهیه سس تاهینی آسان ما ، خامه ای ، زینتی و با شکوه گلیلی است. اوه ، وگان هم هست

بهترین کرم ، لیمو (وگان!) ، پور همه چیز سس تاهینی
ما در آخر این دستورالعمل سس تاهینی را کامل کردیم و بسیار خوشحالیم که آن را با شما به اشتراک بگذاریم. این سس خامه ای وگان سالم و معطر است و برای تهیه آن حدود 5 دقیقه زمان می برد – به عبارت دیگر ، یک سس عالی است. لیمو و خامه ای ، سس تاهینی باعث می شود همه چیز طعم کمی بهتر داشته باشد – از یک بشقاب سبزیجات بو داده گرفته تا فلافل ترد

سس تاهینی را در یک کاسه با یک قاشق بریزید

تهینی چیست؟
ماده اصلی موجود در سس تاهینی البته تاهینی است! همچنین ممکن است این ماده غنی و مغذی را از دستور العمل کلاسیک هوموس ما بخاطر بسپارید. اما تاهینی دقیقا چیست؟ تاهینی به سادگی یک خمیر صاف است که از زمین و دانه های کنجد خمیر شده تهیه می شود. پیدا کردن آن بسیار آسان است ، اما تفاوت کمی از کیفیت از مارک به مارک وجود دارد ، بنابراین خریدن آن کمی مشکل است. تاهینی با کیفیت بالا ، خوشمزه و آجیل را تهی می کند و باید بافت صافی داشته باشد. اگر با کوزه ای که طعم تلخی را بچشاند و یا طعم های خاموش دیگری داشته باشد ، پیچیده اید ، آن را پس بگیرید و مارک دیگری را امتحان کنید.

این رو هم درست کن(کلیک کن):   طرز تهیه باقلا قاتق

tahini ، آب ، آب لیمو ، سیر و نمک در کاسه ها برای سس تاهینی
سس تاهینی از چه ساخته شده است؟
خواهید فهمید که بیشتر دستور العمل های سس تاهینی مواد مشابه دارند – هر نوع تغییر در دستور العمل ها معمولاً حول روش های آماده سازی است. ما ساده ترین دستور ممکن را انتخاب کرده ایم ، و مواد سس تاهینی را نیز کلاسیک نگه داشته ایم. غنی و با ادویه فقط با وضوح مناسب ، این یک سس است که شما را وسوسه خواهید کرد که تقریباً در مورد همه چیز بپزد. آنچه در دستور العمل سس تاهینی وگان ماست:

این رو هم درست کن(کلیک کن):   طرز تهیه ماکارونی پاپیون

ارده
سیر
آب لیمو
اب
نمک
مواد لازم برای سس تاهینی در یک کاسه شیشه ای
سس تاهینی را در یک کاسه شیشه ای هم بزنید
در یک کاسه شیشه ای سس تاهینی خانگی را بزنید
سس تاهینی آسان در یک کاسه سرامیکی
از سس تاهینی برای چه استفاده می کنید؟
استفاده از سس تاهینی بسیار و متنوع است! یکی از غذاهای جانبی مورد علاقه ما (یا وعده های غذایی ساده) سبزیجات تازه استاده (هر چه در فصل باشد) با یک کاسه سس تاهینی برای فرو بردن سرو می شود. می توانید از آن به عنوان سس سالاد استفاده کنید (آن را به کلم خام ماساژ دهید ، و تعجب کنید! شما سالاد کلاله درست کردید!) و یا یکی از این دستور العمل های الهام گرفته از مدیترانه را امتحان کنید:

سالاد گل کلم پیچیده گل کلم
مرغ Shawarma Nachos
فلافل
کباب مرغ Shawarma کباب
سس تاهینی در یک کاسه سرامیکی با یک قاشق
ابزارهایی که شما نیاز دارید:
کاسه مخلوط کردن کوچک
چاقوی تیز
یک ریزگرد دستی مفید است. از آن برای رنده کردن سیر در مخلوط سس تاهینی استفاده کنید. این امر باعث می شود قطعات سیر به اندازه کافی کوچک باشند تا یکدست شوند و داخل سس تاهینی مخلوط شوند.
بهترین دستور العمل سس تاهینی همیشه ، درست است؟
ما بسیار وسواس داریم و فکر می کنیم شما هم خواهید بود! خوشمزه ، آسان ، وگان – چه چیزی را دوست ندارید ؟! با استفاده ازthemodernproper و #themodernproper عکسی از سس تاهینی خانگی خود را به ما بچسبانید و ما را در اینستاگرام نشان دهید تا بتوانیم پیروزی های آشپزخانه شما را جشن بگیریم. خوردن مبارک!

این رو هم درست کن(کلیک کن):   طرز تهیه کوکو سبزی

عناصر
1 فنجان
ارده
4
میخک سیر ، چرخ کرده
1/2 فنجان
آب لیمو
فنجان 2/3
اب
1/2 قاشق غذاخوری
نمک
روش
در یک کاسه کوچک ، همه مواد را با هم جمع کنید. اگر سس خیلی ضخیم است ، آب یا آب لیمو بیشتری اضافه کنید.

توجه: مواد اولیه به نظر می رسد که قبل از صاف شدن از هم جدا می شوند ، فقط موهای خود را ادامه دهید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.