طرز تهیه رولت بوقلمون

رول گوشت یا رولت گوشتی حاوی غذاهای مناسب و دلپذیر هستند که می توانید برای انواع مهمانی ها سرو کنید. از آنجا که ماه مبارک رمضان در اینجا است ، تصمیم گرفتم دستور تهیه غذای مورد علاقه خود را به عنوان میان وعده افطار برای همه دوستان مسلمانم ارسال کنم.

زمان بسیار خوبی برای نماز و فداکاری است ، که همچنین روح تقسیم و تقدیم و ایجاد احساسات مثبت را ترغیب می کند. بعد از روز زیاد روزه ، جایی که آنها از خوردن و آشامیدن خودداری می کنند ، خانواده و دوستان برای جمع کردن روزه در افطار جمع می شوند. با پخش گسترده خرما طلایی غنی ، میوه های خشک و شربت ها ، و به دنبال آن نیش های دلپذیری مانند مخروط های ترد با پر کردن تند / شیرین ، Samosas ، Paneer Puffs ، مرغ Momos ، Egg Puffs ، Rolls پخته شده ، رولت گوشتی سرخ شده ، پیتزا مرغ یا Paneer Pizza ، رول مرغ کاتی و شیرینی های معطر و خوش رنگ Biriyanis ، Haleem ویژه ، کباب ها و شیرینی های فریبنده. مهمانی های افطار همیشه شادمانی خوشمزه را پخش می کند.

برای من از ابتدای ژوئن یک زمان پرخاشگر بود که با بازگشایی مدرسه و مهمانان ، خانه من در هرج و مرج بود ، هنوز هم نوعی اختلال است و برای آرام کردن من ، تصمیم گرفتم به زمان گذشته مورد علاقه خود روی آورم. ، پخت و پز !! واقعاً پخت و پز به من کمک می کند تا آرام باشم ، روی چیزهای بهتر تمرکز کنم ، بازی کنم و با مواد اولیه آزمایش کنم ، سپس ارائه دهم ، یک ظاهر طراحی شده و سپس با زیبایی های خود شگفت زده شوم ، این مرا خوشحال تر و آرامش می بخشد. اوه ، من تقریباً فراموش نکردم که ذکر کنم ، این نیز به معنای غذای بهتر است ، و گرفتن آن گره های قابل تقدیر شگفت انگیز ، لبخند کامل دندان ها و بوسه های لکه دار براق. من بیشتر و بیشتر از وبلاگ غذایی خودم معتاد می شوم! و بهترین چیز بعدی اینست که دختر عزیزم تسا علاقه ای به سبک کردن مواد غذایی نشان داده است و عکس پوشش این رول گوشت خلق او بود! ?

این رو هم درست کن(کلیک کن):   طرز تهیه پای سیب

بازگشت به رول گوشت خوشمزه من؛ بهترین کار این است که شما می توانید این رولت های گوشتی را از قبل تهیه کرده و هنگام ورود مهمانان ، سرخ کنید و گرم سرو کنید. این رول پنکیک بدون ظروف سرباز یا مسافر است که با مخلوط دلپذیر گوشت کره / Keema (معمولاً گوشت گاو یا گوشت گاو) سیب زمینی و ادویه جات ترشی جات ، پوشیده از خرده نان و سرخ شده تا به طلایی سرخ شده! می توانید سبزیجات بیشتری مانند کلم و هویج را به مخلوط اضافه کنید تا نسخه ای سالم تر شود. می توانید این رولت ها را به قسمت هایی از اندازه نیش خرد کنید و به عنوان غذای آماده مهمانان خود باشید. با سس گوجه فرنگی یا نعنا نعنا با یک سالاد تازه سبز سرو کنید و از میهمانان خود لذت ببرید !!

دستور العمل های دیگر محبوب من را برای مناسبت های جشن مانند مرغ مخصوص کره ، مرغ پنجابی ، کاشیری گوشت گوسفندی ، سبوس گندم نان ، کباب ، رولت سوسیس ، پیتزا سبزیجات ، پیتزا با مرغ تیککا ، گوسفند بیرونی ، مرغ بیرانی و Double Ka Meeta بررسی کنید.

باشد که خداوند بدن و ذهن ما را تطهیر کند و خانه ها و قلب ما را از نعمت های خاص او پر کند!

مواد لازم برای رول گوشت:
گوشت چرخ شده (گوشت گاو / گوشت گاو): 500 گرم
سیب زمینی: 1 هیچ
کلم (اختیاری): ½ فنجان
پیاز بزرگ: 2 ساعت
برگهای کاری: تعداد کمی
رب سیر زنجبیل: 1 قاشق غذاخوری
پودر گشنیز: 1 قاشق غذاخوری
پودر زردچوبه: ½ قاشق غذاخوری
پودر چیلی: 2 قاشق غذاخوری
پودر فلفل: ½ – ¾ قاشق غذاخوری
پودر گرم گرم ماسالا: 1 قاشق غذاخوری
سرکه: 1 قاشق غذاخوری
برگ گشنیز: ¼ فنجان
روغن به مقدار لازم
آرد / مائیده: فنجان 1
تخم مرغ: 2 شب
خرده نان: 1 فنجان
روش:
تکه های گوشت را تمیز کرده و کله را درست کنید. همچنین می توانید گوشت چرخ کرده را از مغازه تهیه کنید. پیازها و برگهای کاری را ریز خرد کنید. سیب زمینی را پوست گرفته و در آب نگه دارید. اگر می خواهید کلم اضافه کنید ، آنرا ریز خرد کنید. روغن را درون یک اجاق گاز فشار دهید و پیاز خرد شده و برگهای کاری را اضافه کنید. مدتی سرخ کنید تا اینکه مات شود و خمیر سیر زنجبیل را اضافه کنید. 2 دقیقه صاف کنید و پودر گشنیز ، فلفل ، زردچوبه و فلفل را اضافه کنید. گوشت چرخ کرده یا کیما را اضافه کنید ، نمک اضافه کرده و برای چند دقیقه سرخ کنید تا خوب ترکیب شود. سیب زمینی را به صورت مربع ریز خرد کرده و به مخلوط گوشت اضافه کنید (کلم خرد شده – اختیاری). بعد ، سرکه و گرام ماسالا را اضافه کنید و خوب ترکیب کنید. نمک ، پوشش و پخت و پز را تا مناقصه تنظیم کنید (حدود 8 دقیقه). اگر آب زیادی روی شعله زیاد نگه دارید و مخلوط را خشک کنید ، گاهی اوقات هم بزنید. برگهای گشنیز خرد شده را مخلوط کرده و کنار بگذارید.

این رو هم درست کن(کلیک کن):   طرز تهیه حلوای سیاه اردبیل با انواع مواد مغذی

رول گوشت / رول گوشت چرخ کرده / رول گوشت چرخ شده / رول گوشت چرخ شده گوشت چرخ شده / رول گوشت چرخ شده گوشت چرخ شده / رول گوشت چرخ شده گوشت چرخ شده / رول گوشت چرخ شده

یک خمیر آبریزش نازک را با میدا ، نمک ، 1 تخم مرغ و آب درست کنید. برش های نان را خرد کنید تا خرده نان های درشت و یا استفاده از خرده های نان در فروشگاه استفاده کنید. یک Tawa را گرم کنید و کیک های تابه کوچک و فوق العاده نازک یا دوزهایی را با خمیر تهیه کنید. این فقط باید انجام شود ، و قهوه ای در روند نزولی نیست. به یک بشقاب منتقل کنید و کمی پر گوشت را از یک طرف پهن کنید. یک بار ، در لبه ها بچرخید و تا آخر محکم بپیچید.

رول گوشت / رول گوشت چرخ شده / رول گوشت چرخ شده / رول گوشت چرخ شده گوشت چرخ شده / رول گوشت چرخ شده گوشت چرخ شده / رول گوشت چرخ شده گوشت چرخ شده / رول گوشت چرخ شده گوشت چرخ کرده / رول گوشت چرخ شده گوشت چرخ کرده / رول گوشت چرخ کرده گوشت چرخ کرده / رول گوشت چرخ کرده

این رو هم درست کن(کلیک کن):   طرز تهیه بادمجان شکم پر

نیازی به خمیر برای آب بندی نیست زیرا لبه های پنکیک به خوبی می چسبند. رولت ها را در تخم مرغ زده شده و پالتو با خرده نان ها فرو کنید. روغن روغن را در یک ماهیتابه سرخ کرده و روی شعله متوسط ​​سرخ کنید تا قهوه ای طلایی شود یا این سرکه های گوشتی را با تفت دادن روغن کمی روی تاوا سرخ کنید.

رول گوشت / رول گوشت

تو

y این رولت ها را به قطعات اندازه نیش زده خرد کنید و آن را با سس گوجه فرنگی و سالاد سبز گرم سرو کنید.

نکات:
ادویه ها را مطابق با سلیقه خود تنظیم کنید.
پیوند را بررسی کنید: طرز تهیه گرم گرم ماسالا در خانه.
من از این گاو گوشت گاو Keema استفاده کرده ام. ممکن است از گوشت گاو یا مرغ استفاده کنید.
برگ های گشنیز به طعم ها اضافه می کنند ، بعد از پختن گوشت گاو آن را مخلوط کنید.
همچنین ممکن است این رولها را روی Tawa نان تست کنید ، اما سرخ کردن عمیق باعث می شود آن را مزه تر ، ترد تر از بیرون و نرم تر از داخل کنید.
کلم اختیاری است ، اما ترکیب خوبی با گوشت گاو است. ممکن است هویج یا نخود فرنگی را نیز اضافه کنید.
خمیر کیک ماهیتابه باید آب و هوایی و بدون هیچ گونه توده ای باشد.
پنکیک ها را بیش از حد نکشید. پنکیک های نازک درست کنید و وقتی رنگ تغییر کرد فوراً آن را بیرون بیاورید.
برای تهیه خرده نانهای تازه ، از نانهای دو روزه استفاده کنید که باعث واضح تر شدن آن می شود. همچنین ممکن است از خرده نانهای آماده استفاده کنید.
طعم گوشت خوشمزه و مغذی گوشت گاو / گوشت گوسفند را در مواقع جشن میل کنید. لطفا در صورت تمایل از این دستور العمل ، نظرات و پیشنهادات خود را به من اطلاع دهید و با استفاده از دکمه های اشتراک گذاری زیر ، با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این مرا تشویق می کند که دستور العمل های جالب بیشتری را به اشتراک بگذارم. ممنون و خدا رو شکر !!

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.